اولین گذر نوآوری در تهران برگزار می گردد

به گزارش خبرنگاران به نقل از سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران، همزمان با برگزاری سومین رویداد تهران هوشمند، برای نخستین بار گذر نوآوری در تهران برگزار می گردد.

اولین گذر نوآوری در تهران برگزار می گردد

از 12 تا 14 آذرماه استارت آپ های خدمت رسان در حوزه شهری، فضایی در میدان هفت تیر را به صورت رایگان در اختیار خواهند داشت تا به جمع مردم بیایند و تازه ترین سرویس های برخط و هوشمند خود را به شهروندان معرفی می نمایند.

در این رویداد مسئولان شهری نیز بـر اسـاس نیـازهای حوزه مدیریتی خود بـا استارت آپها مذاکـره نموده و در صـورت توافق با یکدیگر همکاری تجاری خواهند داشت.

به همین منظور استارت آپ های علاقمند به حضور در گذر نوآوری، می توانند تا 9 آذر ماه با مراجعه به سایت تهران هوشمند در بخش گذر نوآوری، آمادگی خود را اعلام نمایند.

گروه های استارت آپی در این رویداد پذیرفته می شوند که محصول یا خدمات آنها مرتبط با برطرف معضلات، مسائل و احتیاج شهروندان باشد.

نتایج حضور استارت آپ ها در گذر نوآوری روز یکشنبه 10 آذر ماه اعلام خواهد شد و گروه های منتخب می توانند در بازه زمانی سه روزه از تاریخ 12 الی 14 آذر ماه در پلازای میدان هفت تیر به صورت رایگان در فضاهای معین شده محصولات خود را معرفی نمایند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "اولین گذر نوآوری در تهران برگزار می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اولین گذر نوآوری در تهران برگزار می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید